Pravost zboží

Veškeré námi nabízené zboží je 100% originální

  • Veškerý námi nabízený sortiment je vždy a jen 100% originální produkt daného výrobce (vlastníme veškerou dokumentaci a smluvní ujednání mezi našimi dodavateli a výrobcem, popř. naší společností přímo s výrobcem) a jeho nabytí je zcela legální a v souladu se zákony dané země (veškeré zboží pochází z oficiálních distributorských kanálů - subdodavatelů, nebo přímo od oficiálního výrobce). 
  • Na všechny produkty vlastníme potvrzení o původu, potvrzení o autentičnosti (originalitě) a vše archivujeme pro případ kontroly ze strany státních orgánů. 
  • Většina zboží má vlastní individuální certifikáty, stejně tak jako zboží zakoupené v originální prodejně.
  • V případě nespokojenosti, je možnost vracení zboží do 14ti dnů od data doručení bez udání důvodu v původním balení, nepoškozené a nenošené.
  • Možnost platby PayPalem - pojištěna platba. Po zaplacení my vidíme peníze v systému ale 45 dní nemůžeme s nimi operovat. Během té doby v případě problémů si můžete otevřit `spor` přímo v PayPal systému. Bez ohledu na to jestli jste platili kartou nebo přímo PayPal účtem.
  • GoPay platební brána. Tato brána spolupracuje pouze s ověřenými klienty. Pro ověření je zapotřebí veškerá dokumentace včetně dokumentů potvrzující původ zboží. To že nabízíme platbu pomoci této brány svědčí jednoznačně o tom že všechny dokumenty máme vpořádku. 

Váš team Ermio

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení